PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3500}

48 godzin

48 Hrs.
7,0 19 388
ocen
7,0 10 1 19388
7,0 8
ocen krytyków
48 godzin
powrót do forum filmu 48 godzin

Można ich oglądać bez końca!

ocenił(a) film na 9
Tobby

a już na pewno trzy, cztery razy w odstępach 10 letnich :) Ja tak mniej-więcej obejrzałem go i naprawdę trzeba przyznać, że to klasyka sensacji z elementami komediowymi. Później już tylko "Zabójcza broń" .

ocenił(a) film na 9
OmniModo

No tak, takiej serii już potem po "Zabójczej" nie było

ocenił(a) film na 9
Tobby

Jak zacząłem na początku lat '90, tak z naście razy już widziałem. I co lepsze, jedna z płyt DVD ciągle czeka na powtórne uruchomienie w odtwarzaczu :D

ocenił(a) film na 9
wmbco

Mam podobnie... oni tak fajnie się uzupełniają, te teksty... jeden z moich ulubionych!

ocenił(a) film na 7
Tobby

Fajny duet. Nie mogę nic złego o nim powiedzieć ale moim zdaniem najlepszą parą lat osiemdziesiątych w tego rodzaju filmach "sensacyjnych" jest Mel Gibson i Danny Glover z filmu "Zabójcza broń". Juz ileś tam z kolei razy oglądałem filmy z tą parą i zawsze boli mnie brzuch od śmiechu.

ocenił(a) film na 9
ju7689sp9

No to prawda. 2 dni temu czwórkę oglądałem i znowu z przyjemnością:)

Tobby

Produkcja z czasów, kiedy filmy sensacyjne miały płynną, logicznie ułożoną historię i klimat, wyraziste postacie, z którymi widz chciał się identyfikować, a także naturalne kolory, nie było obrzydliwych filtrów, montażu, od którego można dostać oczopląsu i nadmiaru komputerowych sztuczek, maskujących płycizny scenariusza.
Szkoda tych czasów kaset i wypożyczalni VHS, komu to ... mać przeszkadzało... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones