PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012260}
6,8 20 271
ocen
6,8 10 1 20271
6,5 11
ocen krytyków
Bez litości 3. Ostatni rozdział
powrót do forum filmu Bez litości 3. Ostatni rozdział

Denzel to maszyna

ocenił(a) film na 10

68 wiosen będzie miał na karku, a za rok znowu złoi dupsko złoczyńcom!
To mi się podoba.
Denzel nie zatrzymuj się!

ocenił(a) film na 7
_Sacramento_

A ja mam74 wiosny na karku i jeszcze nigdy
nie złoiłem dupska żadnym złoczyńcom! :o(
Jak żyć, Panie Premierze!?

_Sacramento_

Ja również czekam na ten film. Nie oczekuje po tej produkcji artyzmu ani mądrości życiowych. To po prostu bardzo prosta rozrywka z fajnym aktorem i zdaję sobie sprawę że niedługo w ogóle tego typu filmy mogą nie powstawać, więc ciesze się z tego że  takie filmy jeszcze powstają.

ocenił(a) film na 10
wojtek40i4

Dokładnie tak! Chociaż można też znaleźć parę smaczków i inspiracji, które możemy czerpać od McCalla. Chociażby jego dokładność, słowność i spokój.

ocenił(a) film na 6
_Sacramento_

Facet ma jaja ze stali. ;-)

_Sacramento_

A mi trochę szkoda, że taki dobry aktor marnuje się w akcyjaniakach. Nie żebym nie lubił tych filmów, po prostu uważam, że Washington czy Neeson są zarąbistymi aktorami dramatycznymi i szkoda ich talentu na filmy, w których główną rolę gra kopanie się po dupach

tecki

Niestety ale... jeść trzeba. Poza tym Denzel jest najbardziej przepłacanym aktorem w Hollywood.

ocenił(a) film na 7
_Sacramento_

Pomiędzy nim a doktorem Enzo jest 6 lat różnicy... Widać, że sceny akcji raczej spokojne, ale chociaż nie zrobili takiej kpiny jak z De Niro w Irlandczyku...

ocenił(a) film na 6
_Sacramento_

10/10 czyli arcydzieło? Skąd taka wysoka ocena. W filmie jest dużo niejasności i błędów. Zobaczymy co inni na to bo i 5/10 też się zdarzyło.

darex2709

Myślę, że chyba należy przestać się dziwić. Jest gościu co Blue Beetle i Nawiedzony Dwór ocenił na 10, a Oppenheimera na 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones