PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228227}
7,3 224 533
oceny
7,3 10 1 224533
6,2 20
ocen krytyków
Deja Vu
powrót do forum filmu Deja Vu

Znacie może jeszcze jakies tytuły filmów gdzie motywem przewodnim sa podróze w czasie lub cos zwiazane z czasem np. "Deja Vu" "Efekt Motyla" "Donnie Darko" ponieważ bardzo lubie takie filmy i nie muszą być nawet wysoko oceniane. Jesli znacie jakies tytuły to bardzo prosilbym o podanie ich byłbym bardzo wdzieczny :)

Wild_Madafaka

Nie wiem czy Ci pomogę ale pamiętam tylko te "Wehikuł czasu" i " Strażnik czasu" z Jean-Claude Van Damme. Przy czym ten drugi to bardziej film akcji.

Wild_Madafaka

To znowu ja :)
Właśnie obejrzałem "Deja vu" (świetny film, POLECAM) i zobaczyłem, że gra tam James Caviezel. Wtedy przypomniałem sobie, że widziałem już z nim film, który dotyczył podróży w czasie. Była to "Częstotliwość". Jeśli przepadasz za takimi filmami to ten powinien Ci się spodobać.

ocenił(a) film na 9
Wild_Madafaka

- Mechanik
- Obłęd
- Linia czasu
- Przeczucie
Tyle mi się tak "na szybkiego" kojarzy :)

ocenił(a) film na 10
Wild_Madafaka

w kinach jest teraz 'next'.. moze nie jest to o podrozach w czasie, ale koles otrafi zobazyc co si wydarzy 2 minuty do przodu i wykorzystuje to by zmienic bieg wydarzen.

ocenił(a) film na 10
spidergirl151

troche nie po 'polskiemu' napisałam, ale co tam.

ocenił(a) film na 6
Wild_Madafaka

Z filmów traktujących o podróży w czasie to jeszcze:
- 12 Małp
- Eksperyment Filadelfia
a związane z czasem to np: 11:14, gdzie wszystkie zdarzenia dzieją się o tej samej godzinie i są ze sobą powiązane.

ocenił(a) film na 7
zwieracz

Powrót do przyszłości.. już klasyka.

użytkownik usunięty
Wild_Madafaka

DZIEŃ ŚWISTAKA
tu też jest troche deja vu

ocenił(a) film na 7

13 pietro (troche podobny do matrixa)
terminator 1,2,3
kontakt
zrodlo
efekt motyla
planeta malp
kate i leopold
zagubieni w kosmosie
dzieciak

seriale:
zagubiony w czasie
heroes
7 dni
terminator:kroniki sarry connor
podobno LOST 4 seria (premiera dopiero lutego 2008)

reklama prince polo :)

ocenił(a) film na 7
blachapapa

"Zagubiony pokój"

Mini-serial (3 odcinki każdy trwa ok. 1h 30 min.)


Poza tym pewnie znane Tobie już części przygodowego filmu "Powrót do przyszłości I, II, III"


Nie wiem czy oglądałeś ale polecam zwłaszcza mini-serial, spójrz na jego notę...w serwisie filmwebu.

ocenił(a) film na 10
Mad_X

Next
Wizje -Yogen
Powrót do Przyszłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones