PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837508}
5 805
chce zobaczyć
Gladiator 2
powrót do forum filmu Gladiator 2

Widzę, że dużo osób jest niezadowolonych. Ale to nie ma najmniejszego znaczenia bo ja jestem zachwycony!

Do tych z kijem w ***, proponuje nie oglądać. Nic nawet nie wiadomo o tym filmie a już tyle głosów niezadowolenia xD cóż... Jeśli ktoś nie lubił pierwszej części to po jakie licho lamentuje na forum drugiego filmu który kiedyś się pojawi?

Oczywiście zdarzają się takie wpadki jak z matrixem. Którego nie można nazwać kontynuacją... Ale to się wywala do śmietnika i tyle.

Tymczasem współczesne kino to jest tak przekoszmarne dno, że w tej epoce dzieci Netflixa - każdy powrót do starych czasów jest dobry.

Ale litości - ileż razy można oglądać jeden i ten sam film sprzed 2-3 dekad?!

Logika filmwebowiczów taka jest: "nie nagrywamy następnej części bo może się nie udać". Tak więc oglądajmy jedynkę dziesiątki razy. Albo same szmiry z platform vod. Albo najlepiej nic. Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

Bo jeśli nie będzie się nagrywało żadnego dobrego filmu to żadnego się nie s****y xD

Tymczasem jeśli powstaje kontynuacja albo remake naprawdę dobrego dzieła, z ręki dobrego reżysera, z dobrą obsadą i przyzwoitym budżetem to trzeba się cieszyć i mieć nadzieję, że wyjdzie. A nie już piac niezadowolenia.

Nikt na filmwebie nie lubi filmów. To tacy ludzie którzy wchodzą tutaj tylko po to aby komentować jak nienawidzą kina. Ta strona nie ma sensu.

snajper414

Tym komentarzem zrobił mi Pan dzień :-) Całkowicie się zgadzam.

kturska

you made my day :) w samo sedno xD

snajper414

Tylko że obaj główni bohaterowie w 1 części zginęli więc robienie drugiej jest trochę dziwne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones