PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869}

Huragan

The Hurricane
7,7 29 308
ocen
7,7 10 1 29308
6,0 5
ocen krytyków
Huragan
powrót do forum filmu Huragan

historia z hanadyjczykami byla chyba wymyslona w 100 % tak samo jak z Lesra Martinem o ktorym nie ma nic ani na polskiej wiki ani na angielsko jezycznej...

rezyser dosc mocno wzbogacil scenariusz a co za tym idzie Pan Carter sam walczyl o wolnosc za co jeszcze wieksza mu chwała :)

ocenił(a) film na 5
karlwerner

no wlasnie co z ta kanadyjská komuná?
arcyciekawy motyw

ocenił(a) film na 10
hermother

komuna? cos ci nie pasi

ocenił(a) film na 5
agahub37

otwórz slownik czasem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
agahub37

a jeszcze lepiej to obejrzyj dokladnie film, któremu dales dziesiatke
inwektywy na mnie nie dzialaja
kto sie przezywa ten sam sie tak nazywa ;-(

ocenił(a) film na 10
hermother

i tak lol kanadyjska komuno

ocenił(a) film na 5
agahub37

idz zjedz batonik chlopie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
agahub37

czego się pieklisz? racji nie masz, nie zrozumiałaś postu i w dodatku rzucasz się jak Della Pesca :p

użytkownik usunięty
hermother

Mi to bardziej przypomina związek poliamoryczny niż komunę.

karlwerner

W dodatkach na płycie DVD jest wspomniane, że w rzeczywistości była i jest spora grupa Kanadyjczyków, która pomagała Carterowi - tyle, że w filmie przedstawiono ich jako 3 osoby. Lesra też istnieje, a historia z książką i listami jest prawdziwa.

ocenił(a) film na 7
karlwerner

wystarczy uważnie obejrzeć końcówkę są napisy końcowe, które mówią także o kanadyjczykach oraz o Lesra, który skończył prawo na Uniwersytecie w Kanadzie

ocenił(a) film na 8
elisa_filmweb

Brawo jakos czytam ten temat i sie zastanawiam czy ci ludzie ogladali film do polowy xd ja zawsze ale to zawsze przewijam jeszcze napisy do konca bo w 5 na 10 przypadkach na koncu zawsze jest jakas krotka scena dodatkowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones