PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853600}

Małe rzeczy

The Little Things
6,3 24 981
ocen
6,3 10 1 24981
5,2 11
ocen krytyków
Małe rzeczy
powrót do forum filmu Małe rzeczy

Spodziewałem się mocnego thrillera ze zwrotami akcji , a otrzymałem dość ciężki psychologiczny kryminał z nie do końca zarysowanymi postaciami. Myślę że za tą słaba wyrazistość i czasem nie spójność trzeba winić scenariusz. Aktorzy grają dobrze , wszystko jest ok , a jednak coś tu nie zagrało .

ChrisKrasz

Eee tam postaci bardzo dobrze zarysowane bo to jest film psychologiczny

ocenił(a) film na 5
tisoc

Ja lubie filmy psychologiczne , ten jakoś taki ... Dużo gadania , wiadomo kto jest ten zły i wszystko sie kończy sam wiesz jak ...

ChrisKrasz

no właśnie nie. koniec jest nie jednoznaczny

ocenił(a) film na 5
tisoc

No przepraszam Cię bardzo ! Jak nie jednoznaczny. Denzel zostawił go z tym z czym sam się boryka przez całe życie . Życie tego młodego detektywa już nigdy nie będzie normalne. Chyba o to chodziło na koniec ?

ChrisKrasz

no chyba nie, młody detektyw został przez Dendzela przekonany że zabił prawdziwego mordercę(czerwona wsuwka do włosów) widać że jest z siebie zadowolony, jest takie ujęcie w filmie. Dzendzel nigdy nie będzie bo zabił niewinną ofiarę, a zbrodnię tę zatuszowano.... pozostaje otwarte pytanie czy Leto był poszukiwanym zbrodniarzem. to tyle pokrótce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones