PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466475}

Metro strachu

The Taking of Pelham 1 2 3
6,6 50 849
ocen
6,6 10 1 50849
5,2 8
ocen krytyków
Metro strachu
powrót do forum filmu Metro strachu

Rzecz dotycząca Waltera Garber'a[SPOJLER]

Jakie jest wasze zdanie- czy Walter okłamał Ryder'a mówiąc, że wziął łapówkę? Czy kierowała nim chęć ocalenia zakładnika za wszelką cenę czy też, będąc po presją, ujawnił prawdę?
Skłaniam się ku temu, że Walter celowo go okłamał. Dlaczego? Wg mnie zawahał się kilka razy. Pierwszy raz przy pytaniu ile dokładnie wziął. Trochę to dziwne wg mnie, wyglądało jakby zmyślał sumę na poczekaniu. Drugi raz już w wagonie metra na pytanie jak żona zareagowała na wieść o łapówce, znowu zawahanie przy odpowiedzi.
Nie wiem sam, takie moje zdanie w tej kwestii jest.

Poza tym oryginał z Shaw'em i Matthau o wiele lepszy ;)

ocenił(a) film na 9
wleklas

no ale niby pod koniec burmistrz powiedział mu, że miasto mu jutro pomoże, także...

ocenił(a) film na 8
mofo1990

Właśnie, to zdanie burmistrza wyjaśnia wszystko. A że się zawahał? Był pod ogromną presją,nic dziwnego.

ocenił(a) film na 6
damek1690

ja też myślę że to co powiedział burmistrz jest wyjaśniające !

sylsob1

był podejrzany, wiec soprano pewnie umorzy ta sprawe albo cus, nie ma znaczenia czy kolejarz łgał czy mowił prawde

wleklas

Walter wziął łapówkę - czytałam na innym portalu z programem telewizyjnym, bo akurat film w tv leciał i było to umieszczone w opisie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones