PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021658}

Strangers

The Strangers: Chapter 1
5,0 278
ocen
5,0 10 1 278
Strangers
powrót do forum filmu Strangers

dno

ocenił(a) film na 1

to nawet nie jest głupie, po prostu bardzo głupie i niewiarygodnie nudne. Poza tym gdzieś to widziałem....poza tym jak ktokolwiek dał komukolwiek jakiekolwiek pieniądze na taką historię i jeszcze robią franczyzę i uniwersum. W filmie polegającym na: miastowi na wsi, psychole z siekierami, zabici goście. Ile było już takich filmów? Miliard? Że też ludziom nie wstyd taki syf robić.....

dave_semafor

to po co oglądałeś(aś)? Skoro fabuła znana...

ocenił(a) film na 1
Krzysiek6047

Bo mialem nadziej że zrobią coś więcej niż to co już było chyba w filmie o tym samym tytule zresztą. I nie oglądałem bo pezewijalm tu nie ma czego ogladac

dave_semafor

Subiektywna ocena, o gustach się nie dyskutuje. Ale oglądanie filmu na przewijaniu... No co kto lubi

ocenił(a) film na 1
Krzysiek6047

serio coś Cię zaskoczyło w tym filmie? slucham co? nie domyśliłes się że ich napadną i zabiją a potem odjadą? coś się tu różniło od pierwszej części (czy jak to nazwac)? o wow! to już Barbarians było bardziej wyrafinowane a też jest to kino prymitywne

dave_semafor

Ale mnie nic nie zaskoczyło. Wiedziałem jaki film obejrzę. Ty natomiast masz jakiś ból d... bo wielkie rozczarowanie mimo, że wiedziałeś(aś) na co się piszesz. I jeszcze raz nadmienie, o gustach się nie dyskutuje

ocenił(a) film na 1
Krzysiek6047

nie mam żadnego bólu d...Po prostu bieda film i tyle. Zdaje sie Ty mnie komentujesz nie odwrotnie wiec to raczej nie ja mam problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones