PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708}

Szalona odwaga

Courage Under Fire
6,9 15 187
ocen
6,9 10 1 15187
Szalona odwaga
powrót do forum filmu Szalona odwaga

Skoro nie miał pewności co do postawy p. kapitan (tchórz czy bohater) i ogólnego charakteru jej służby, dlaczego nie udał się do innych wojskowych z którymi pracowała.. poza załogą śmigłowca ratunkowego... taki trochę błąd logiczny. Tak mnie to nurtowało do samego końca. Tym niemniej film dość dobry, choć nie aż tak zawiły jak się o nim pisze, a chyba najbardziej in plus zaskoczył Matt Damon - nie wiedziałam, że on był kiedyś taaki młody, nieźle zagrał. Można obejrzeć.

Whiskerss

Trzeba pamiętać, że tu chodziło o tę konkretną sytuację, misję i to za nią miała dostać medal. Nikt inny poza tą załogą nie mógł wiedzieć jak się wtedy zachowała. Przecież nie chodziło o ocenę jej zachowania w garnizonie wojskowym, bo nie za to miała dostać medal. Także nie jest to nielogiczne.

Whiskerss

Jednak czyjaś opinia z zewnątrz mogłaby sporo wnieść, bo skoro ktoś inny powiedziałby, że na np. jakieś akcji xx była niezłomna, to wiadomo, że Monfriez albo kłamie albo może koloryzuje. Chodziło mi o to, że wtedy Serlingowi łatwiej by było znaleźć jakiś wspólny mianownik. To moja drobna sugestia, może też zmierzyłam pułkownika swoją miarą, pewnie popytałabym wokół aby mieć szerszy obraz Walden. Film jednak pozostaje spójny.

ocenił(a) film na 7
Whiskerss

ten macho co pojechał na spotkanie z pociągiem na pewno miał opinię twardziela a w tamtej sytuacji puściły mu nerwy, poza tym ogólna opinia na pewno była w jej aktach więc dla mnie logiczne jest drążenie głównie tego co stało się w czasie Pustynnej burzy, ogólnie dobry film a jak już się do czegoś przyczepić to, że zrobili z niej na końcu Rambo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones