PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1505}

Tytani

Remember the Titans
7,8 26 021
ocen
7,8 10 1 26021
6,7 3
oceny krytyków
Tytani
powrót do forum filmu Tytani

Ten cudowny film wzruszył mnie do tego stopnia,że napewno na długo zostanie w mej pamięci

ocenił(a) film na 9
san_andreas

Film rewelacyjny. Może wzruszyć. Choć dla mnie troszkę za bardzo przesłodzony. Dla mnie naciągane 9/10. Lepszy jest Huragan również z denzelem.

ocenił(a) film na 9
san_andreas

9/10 czy 10/10 nie ma to większego znaczenia, film świetnie zagrany, a przesłanie nadal zostaje aktualne. Jeśli ktoś nie widział, to powiem za nas trzech, zdecydowanie polecamy:)

ocenił(a) film na 9
Chili_Palmer

Najlepszy film w tematyce footballowej jaki widziałem. Zdecydowanie zasługuje na 8/10 ale również naciągnę do 9/10.

ocenił(a) film na 10
ghost21_88

a ja dam 10/10 kocham takie filmy,zobaczyłem go dopiero po 14 latach :) ,nie wiem jakie kolega widział o tematyce footbolowej ale jak kolega nie widział filmu expres bohater futbolu to warto obejrzec stawiam na równi z tym filmem, swietny film wszystko mi się w nim podobało,pięknie pokazuje jakie problemy rasowe panowały w tamtych czasac,przyjazn miedzy białymi a afroamerykanami w drużynie cos pięknego, wola walki agresja siła drużyny i przede wszystkim ludzi piękny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones