PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11471}

Zabójcza perfekcja

Virtuosity
5,7 5 520
ocen
5,7 10 1 5520
Zabójcza perfekcja
powrót do forum filmu Zabójcza perfekcja

Zaraz po "narodzinach" i odcięciu palca SID mówi "A good year" - to też tytuł filmu z 2006 r., w którym Russell zagrał główną rolę. :D

ocenił(a) film na 8
yoongie

czemu tylko 4 ?

ocenił(a) film na 4
pawel059

Film nie potrafił utrzymać uwagi widza. Pomimo oryginalnego pomysłu na fabułę (jak na rocznik '95) i świetnej roli Russella (gdy pojawiał się na ekranie od razu robiło się ciekawiej) było coś irytującego, męczącego, a zarazem nużącego w filmie. Muzyka nie wywarła na mnie wrażenia, podobnie jak zdjęcia. Po prostu jako całokształt nie zrobił wrażenia. Jeśli chodzi o kunszt aktorski - broni się tylko Russell i Washington, bo role drugoplanowe są niczym manekiny ze sztucznym wyrazem twarzy na wystawie sklepu. Film nie zostawił u mnie większych wrażeń, przemyśleń, refleksji, wniosków. Nigdy żadna myśli do niego nie wróciła, a po tym można poznać dobry film.
Tak już mam, że surowo oceniam filmy. Za surowo? Miałam ochotę wyłączyć na półmetku, ale dla zasady zawsze oglądam filmy od początku do końca; zaraz po seansie uznałam, że "ujdzie" w tłumie. Stąd 4.

ocenił(a) film na 8
yoongie

Jego postać i ten fragment jak tworzył muzykę przypomina nieco postać sułtana z Przygód Barona Munchausena

ocenił(a) film na 1
pawel059

Aż 4. Ten film to całkowite dno. Głupota niesamowita...

yoongie

A żeby było ciekawiej, w trailerze pada powiedzenie "Deja Vu", w którym to znowu Denzel zagrał główną rolę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones