Byung-hun Lee

7,5
7 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Byung-hun Lee
punisher822_filmweb

Jak dla mnie całkiem nieźle. godnie zastąpił Patricka.

piotral_2

Spisal sie niezle aczkolwiek zagral tak krotko ze ciezko jest go zapamietac... Mam nadzieje ze T6 nigdy nie powstanie bo T5 scenariuszowo to byla porazka na maksa. Powinni se dac spokoj by nie profanowac jakby nie bylo legendy...

punisher822_filmweb

Jak dla mnie T5 było bardzo dobre i zdecydowanie lepsze od T3 i T4

piotral_2

Zatem jestes w mniejszosci. Wiekszosc widzow na swiecie szczegolnie fanow TERMINATORA pluje sobie w brode co scenarzysci i ekipa od kastingu odwalila tworzac T5. To sa najwieksze mankamenty filmu. Co z tego ze tylko poczatek filmu jest dobry jak cala reszta to jeden wielki bezsensowny belkot taki sam belkot jak teleportowanie sie Kylie razem z Sara. Takie glupoty nie powinny miec miejsca nigdy!!! Wogle caly pomysl pomieszania przyszlosci to jakas masakra. Ludzie przeciez T5 to nie matrix a taki belkot jest koszmarny. A siwy stary terminator zawsze wiedzacy gdzie jest Sarah... Yyyyyyy dziekuje ale nie mam ochoty tego filmu wiecej ogladac. Chetnie wroce do T1, T2, T3 ale dam se spokoj z T4 i T5. Te filmy nie powinny nigdy powstac...

punisher822_filmweb

No cóż... są różne gusta.

piotral_2

również uważam, że ten Terminator był O WIELE lepszy od słabej 3 i miernej 4. A Byung-hun spisał się świetnie szkoda tylko, że tak mało go było.

prowned

Szkoda, że film tak słabo zarobił, bo z pewnością wybrałbym się na kolejną część. Ale do poziomu pierwszych dwóch chyba nigdy nie przebiją :).

piotral_2

1 i 2 raczej są nie do pobicia, chyba, że naprawdę zabrałby się za to jakiś scenariuszowy mastermind do spółki z genialnym reżyserem ;) te historie są po prostu świetne.

Również chętnie obejrzałbym kolejną część, naprawdę nieźle się bawiłem :) tyle się nasłuchałem, że taki słaby ten film i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem ;)

prowned

Popieram, świetne kino rozrywkowe. Może i było parę głupot, ale można przymknąć na nie oko.

punisher822_filmweb



"siwy stary terminator zawsze wiedzacy gdzie jest Sarah" wszystko to jest wytłumaczone i trzyma się kupy. Te zabiegi mieszające fabułę właśnie zrobiły z tej historii coś ciekawego, a nie popłuczyny po genialnej 1 i 2 jak zrobili w 3 lub wielkobudzetowy fanfic jak to było z 4.

prowned

Chlopie nie wiem co ty lykasz ale zmien lepiej dilera!!! Jesli w T5 wszystko sie 3ma kupy i jest wytlumaczone to ja nie mam wiecej pytan... Nie wiem ile masz lat i co cie tak jara w tym filmie ale wyraznie te jaranie sie jest nie na miejscu... Sa gusta i gusciki ale jest tez cos takiego jak poczucie smaku ktorego wyraznie tobie brak...

punisher822_filmweb

jak Akmareul Boatda oceniasz na 7 i piszesz, że nie wiesz skąd te zachwyty, to już wiem kto w tej konwersacji ma "guścik" i nie posiada wyczucia smaku.

nawet nie chce mi się pisać z kimś kto wypluwa z siebie tyle jadu. Polecam nadrobić braki kultury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones