Costas Mandylor

Costas Theodosopoulos

7,3
3 002 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Costas Mandylor

Super zagrał w pile Hoffmana będzie mnie go brakowało tak wspaniale wypadł w roli nieobliczalnego i nieprzewidywalnego detektywa .W pile uwielbiałem go za to że zawsze wszystkich musiał zabić i w ogóle wspaniały czarny charakter .Nigdy nie zapomnę jego roli w pile .Te momenty jak oswobodził się z pułapki w pile 4 albo jak był w tej szklanej trumnie i jeszcze ta pułapka z piły 6 Bear Trap .No i muszę wspomnieć jego wyczyny w pile 3d gdzie rozwalił cały posterunek i zdążył rozprawić się z Jill i potem jak go dorwał Gordon i go przypiął do rury .Bo piszę aby o pile no cóż nie oglądałem z nim za bardzo filmów więc nie będę oceniał go z innych ról ale na pewno obejrzę z nim jakieś inne tytuły ciekawe ;).Ale za Hoffmana zasługuję na Oscara tak wspaniale zabijał no szkoda mnie że już jego talentu nie obejrzę w kolejnej pile nr 8 ;(.Widzę że facet ma sporą filmografię a ja dotąd nie oglądałem z nim innych filmów poza piłą ;(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones