Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
76 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

Jeden z najlepszych aktorów w Hollwyood. Ścisła czołówka światowa. Genialny, fantastyczny, przezajebisty!!

JohnnY_22

hehe zgadzam się ;)
nic dodac, nic ujac ;p

JohnnY_22

Jest niepowtarzalny!!! Szczególnie w Dniu Próby!

cez_ar

Mi zapadł w pamięci po obejrzeniu Filadelfii. Przecudnie zagrał też w Johnny Q. Koleś ma talent aktorski i takich jak on szanuję bardzo.

JohnnY_22

Podpisuję się pod tym co napisałeś.

JohnnY_22

!! Podpisuje się, świetny aktor!

deemc

ale najlepszy? a Samuel L Jackson, czy morgan Freeman

kondimybondi

Raczej jeden z najlepszych, ponieważ Morgan Freeman i Samuel L. Jackson, również są rewelacyjnymi aktorami. Poza tym Eddie Murphy i Don Cheadle, też nie są najgorsi ;-)

użytkownik usunięty
kondimybondi

Freeman czy L Jackson to przeciętniaki. Ten pierwszy całe życie ma jedną minę - ciepłego staruszka, czy to w więzieniu (Skazani na Shawshank) czy w roli detektywa (Seven). Ten drugi dobrze zagrał jedynie w Pulp Fiction.

A Washington? Może i najlepszy czarnoskóry aktor choć ja wolę Danny' ego Glovera ale nie jest w czołówce najlepszych aktorów bo niestety ale biali aktorzy są zdecydowanie lepsi, bardziej charakterystyczni, i dostają lepsze filmy i lepsze role. Nie jestem rasistą, lubię murzynów, ale żaden czarnoskóry aktor nie ma startu do Pitta, De Niro, Pacino, Hopkinsa, DiCaprio, Goslinga i wielu innych.

Goslinga hahahhaha

Shanoz

DiCaprio ??? No chyba lekka przesada. Uważasz ze np Washington nie ma startu do DiCaprio?? ahaha dobre sobie...

hahahahhah hahhaha co za glupoty pierniczysz....
Zaden czarny sie nie rowna z bialym ?, hahah czlowieku jak masz cos ze wzrokiem to juz twoj problem, ale prosze cie nie pisz takich glupot. Denzel obecnie jest w 3ce najlepszych aktorow, obok Pacino i De Niro. Goslinga, Pitta i DiCaprio leje w kazdym calu, no i jakich wielu innych aktorow jest lepszych. Raczej malo wiesz o dobrym aktorstwie.

użytkownik usunięty
black_bastard

Hah za to ty wiesz bardzo wiele o dobrym aktorstwie dając każdemu 10/10 plus serducho...

Pitt jest rewelacyjnym aktorem potrafiącym zagrać wszystko. Di Caprio nie lubię, ale też jest bardzo dobry. Z Goslingiem przegiąłem fakt. Ale Hopkins, Crowe, Hoffman, Seymour Hoffman i Nicholson też są dużo lepsi od Denzela. Denzel jest dobry ale lepszy jest z wyżej wymienionych jedynie od Di Caprio i na równi z Crowe. Reszta jest lepsza

daje 10 tym ktorym lubie dzieciole, nic ci do tego. Co to za argument slaby hehe. Denzel to ta sama polka co Pacino, De Niro czy Nicholson, nawet oskarowo podobny stan nagrod. Widać malo filmow widziales z Denezelem, albo te same nowe. Hopkins kiedys byl dobry ale teraz juz raczej nie gra za duzo. Syeymor H. to nizsza polka niz D.Washington. Pitt jest bardzo dobry, ale niestety przy Denzelu wymieka. Wez sobie sprawdz takie filmy jak:
Malcom X, Training Day, Mo' Better Blues, Glory, Philadelphia, He Got Game, Bone Collector, Huragan, Man On Fire, American Gangster, John Q czy ostatni Flight, za ktory pewnie w tym roku dostanie 3-go oskara.

użytkownik usunięty
black_bastard

Tak samo dzięciole jak tobie nic do tego, że uważam Pitta za lepszego aktora od Washingtona, bo grał w lepszych filmach, jest bardziej charyzmatyczny i bardziej wszechstronny. Mogę ci powiedzieć tak samo - Obejrzyj sobie " 12 małp", "zabójstwo Jessiego Jamesa", "Moneyball", "Bękarty Wojny, " Podziemny Krąg" - za każdy z tych filmów powinien mieć nominację.

A Denzel - fakt, widziałem mało filmów bo to co puszczają w TV to samo gówno jak "kolekcjoner kości" i non stop Denzel gra glinę... Przyznaję, nie widziałem Huraganu, ani American Gangster, w Dniu Próby zagrał bardzo dobrze, ale skoro to jego rola życia, to najlepsze już widziałem

Brat Pitt ma tylko ladna buzke i na tym bazuje. Napewno wiecej charyzmy ma w sobie Denzel, wieksze mozliwosci tez jesli chodzi o sztujke aktorska. W jakich lepszych filmach gral Bracik, tych co wymieniels ? no prosze cie hahah Artystycznie jego filmy sa napewno gorsze od tych w ktorych gral Denzel. Rola Alonzo w Dniu Proby ociera sie o geniusz aktorstwa, masa rezyserow tak sie o niej wypowiadala, ale nie ejst najlepsza. Sprawdz film Malcom X. Malo widziales a pieprzysz glupoty, ja za to widzialem 95% filmow z Pittem wiec cos tam wiem.

użytkownik usunięty
black_bastard

"Brat Pitt ma tylko ladna buzke "

Typowe głupie gadanie. Coś tam wiesz... gówno wiesz skoro gadasz takie głupoty. Przez takie podejście ludzie zaniżają mu ocenę. Dobra, szkoda gadać w ogóle bo ani ja ciebie nie przekonam ani ty mnie,

No wlasnie to taki sam stereotyp jak twoj, cytuje:

"Nie jestem rasistą, lubię murzynów, ale żaden czarnoskóry aktor nie ma startu do Pitta, De Niro, Pacino, Hopkinsa, DiCaprio, Goslinga i wielu innych."

użytkownik usunięty
black_bastard

Ej kurde gościu nie rób ze mnie teraz rasisty. Zobaczysz, obejrzę te wszystkie filmy z Denzelem i zobaczę czy wart jest tych nominacji i wygranych Oscarów bo jak na razie to jedynie w Dniu Próby mi się podobał. Poza tym to TYLKO MÓJ stereotyp i ja go stworzyłem po własnych obserwacjach, a twój o tym, że Pitt gra za ładną buźkę powtarza każdy pryszczaty gimbus który zazdrości mu urody, i nie patrząc na aktorstwo wystawia ocenę 1.

Nie moja wina, że aktorzy biali są dla mnie bardziej wyraziści. L Jackson skrzeczy i drze się jak baba, Murphy to samo, Freeman - mina dobrego staruszka czy to gdy patrzy na posiekaną kobietę czy to siedzi w więzieniu (non stop zadowolenie jak na haju), Washington - owszem w dniu próby naprawdę świetnie zagrał choć wkurzało mnie to murzyńskie gestykulowanie, i wyciąganie non stop tych dwóch srebrnych pistoletów co słonia by rozsadziły itd, ale w kolekcjonerze kości zagrał słabo, i w kilku innych filmach które widziałem też nie był szczególnie godny uwagi.

Danny Glover - tego gościa naprawdę lubię. Dobry jest, ale i tak odstaje od kilku aktorów.

Urody nie zazdroszcze, sam na nia nie narzekam :D Brad jest w moich ulubionych, lubie go wiec nie wiem co sie czepiasz. O buzce wspomnialem bo taki jest schemat.

Obejrz sobie filmy z Forestem Whitakerem po Denzelu najlepszy z czarnych, chociaz tobie przypadnie bardziej do gustu. Takze sprawdz Don'a Cheadle, swietny aktor. Do tego Cuba Gooding Jr w starszych produkcjach, Terrence Howard.

użytkownik usunięty
black_bastard

Najpierw obejrzę jeszcze kilka filmów Denzelem tam gdzie miał najlepsze kreacje w karierze. Resztę z tych co wymieniłeś znam, dobrzy są, ale dupy nie urywają ;d

JohnnY_22

jest zdecydowanie najlepszy misiek

JohnnY_22

Dobry aktor, ale do specyficznych ról, bo gra na jedno kopyto.

maykell

jest SUPER!!!

JohnnY_22

dokładnie jeden z najlepszych aktorów hollywod ,każdy film z jego udziałem wciąga jak bagno:) ,z każdej powieżonej mu roli wyciąga 200%
pokłony.

JohnnY_22

po prostu ma szczęście albo nosa do dobrych filmów,gra dobrze ale nie na 10,nie ma jakiejś powalającej mimiki czy charyzmy ,ode mnie ma 8

JohnnY_22

Wszystko fajnie, ale facet jest czarny. A jak powszechnie wiadomo, kolorowi "aktorzy" prezentują bardzo drętwą grę aktorską. Bardziej by się nadawali np. do obozu pracy albo na plantację bawełny. Dodam, że nie jestem rasistą, tylko obiektywistą. Pozdrawiam serdecznie!

k0zak111

a czym "kolorowi" są gorsi od białych ?
czy gen kodujący kolor ich skóry powoduje, że są... no nie wiem... upośledzeni ?

a tak przy okazji, nie jesteś rasistą ? hahahahahahah, żart stulecia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones