Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
75 770 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

Moim zdaniem najlepsza jego rola to Alonzo Harris w Dniu próby

dzonny96

Rola Denzela w Dniu Proby to kreacja wybitna, jest w top 10 najlepszych kreacji aktorskich :)

black_bastard

Popieram, rola w Dniu Proby byla genialna - nie przez przypadek dostal za nia Oscara.

Jeszcze dodalbym role w filmie" Człowiek w ogniu"

użytkownik usunięty
black_bastard

Wspomniany top 10 najlepszych kreacji aktorskich, to Twój osobisty ranking czy zestawienie telewizyjne/dziennikarskie.

moj i dziennikarzy :)

użytkownik usunięty
black_bastard

A pamiętasz może gdzie ogłoszono ten ranking, albo masz link do niego?

kiedys na TCM ktos sie wypowiuadal z ekspertow od filmow i nakreslil jakies tam najlepsze role w historii kina itp

dzonny96

Mam takie trzy:
3. Plan Doskonały - Detektyw Keith Frazier
2. American Gangster - Frank Lucas
1. Dzień Próby - Alonzo Harris

dzonny96

Denzel to wybitny aktor, dla mnie najlepsza jego rola to w Wyścig z Czasem oraz oczywiście Dzień Próby

dzonny96

Potwierdzam , rola po prostu arcy-mistrzowska która musiała zostać nagrodzona oscarem.

dzonny96

American Gangster-mistrzostwo

użytkownik usunięty
dzonny96

Detektyw John Hobbes w filmie "W sieci zła".

Nie wiem nie oglądałem, ale mam zamiar obejrzeć w najbliższym czasie.

dzonny96

Dla mnie ta rola jest również najlepsza, bo chyba po raz pierwszy zobaczyłam go jako na wskroś złego bohatera. Jego, który zazwyczaj był bohaterem pozytywnym - no może z wyjątkiem "Wiele hałasu o nic" (American Gangster jeszcze wówczas nie powstał). Bardzo podobał mi się w "Wyścigu z czasem" i w "W sieci zła".

malgosia75

W sieci zła zagrał również dobrze, ale ciągle uważam, że Dzień próby to jego najlepszy film.

dzonny96

Jak dla mnie:

1. Alonzo Harris, Dzień Próby.
2. Eli, Księga Ocalenia.
3. Whip Whitaker, Lot.

KajtekUrs

ALONZO HARRIS!!!!!

gargus01

"Człowiek w ogniu" zdecydowanie. I może jeszcze w "Chwale"

bisette_2

Dużo ich było. Tak naprędce to: "Człowiek w ogniu", "Lot", "Dzień próby", "Deja vu", "John Q". Dopisałbym więcej gdybym odświeżył sobie co poniektóre filmy. Tak w ogóle, to wydaje mi się, że powinien być wyżej w rankingu najlepszych aktorów, a ściślej gdzieś w pierwszej piątce. Nie oglądałem filmu z Denzelem, który by mi nie przypadł do gustu.

Don_Alexone

Jeszcze o "Huraganie" zapomniałem ;)

gargus01

Alonzo Denzel

dzonny96

Lot zdecydowanie jedna z najlepszych ról Denzela.

dzonny96

1 "KANDYDAT" Jonathana Demme
2 "LOT" Roberta Zemeckisa
3. "FILADELFIA" Jonathana Demme

Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

dzonny96

Chyba nie widzieliście Malcolma X...

Obsidian_fw

Ja widziałem fantastyczny Performence.

dzonny96

„Człowiek w ogniu” mój ukochany. Poza tym wszystkie inne już wymienione.

dzonny96

Dzień Próby - rola wybitna i Oscar jak najbardziej zasłużony. Denzel tak naprawdę nie ma słabych ról, w każdym filmie zostaje zapamiętany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones