Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
76 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

On jest super gość jak i jemu podobni.

użytkownik usunięty

Tak naprawdę napisałem długi tekst poświęcony rozmaitym kwestiom socjologicznym, a autocenzura to wykosiła. Żeby się opublikować, napisałem coś, czego naprawdę o tym kolorze skóry nie myślę. Co za zakłamanie. Koło mnie mieszka ich pełno.

Proszę jednak spojrzeć na stronę "Iloraz inteligencji" na Wikipedii. Jak na dłoni widać, że najwyższe IQ jest w rejonach świata, w których dominują biali. Potem są żółci. Za to na końcu ***. M***ni mają IQ o połowę niższe niż my. Ja mam na przykład dwa wyniki: 127 i 134. W centralnej Afryce, na równiku średnia to 65 IQ. Według powszechnie stosowanych kryteriów to upośledzenie.

Azjaci ze wschodu (JP, KR, HK) sa inteligentniejsi od bialych. Sprawdz swoje statystyki powownie

użytkownik usunięty
Shinichi

Aha, czyli pisanie, że żółci są inteligentniejsi od białych, jest w porządku. Za to pisanie, że biali są najinteligentniejsi, to już niepoprawne i rasistowskie.

Kto tak powiedzial? Czym ty sie sugerujesz? To jest w statystykach. Mowienie o tym moze byc odebrane jako nieprzyjemne ale tak czy siak jest prawda. Czasy kiedy tylko biali mogli byc rasistami w mediach sie skonczyly, a juz niedlugo poprawnosc polityczna zacznie odnosic odwrotny skutek (backfire, nie wiem jak wyjasnic po polsku).
Azjaci sa wiekszymi rasistami w stosunku do czarnych niz biali

użytkownik usunięty
Shinichi

Coś jak friendly fire, czyli ogień przyjacielski. Wprowadzone zasady parytetowe zaczynają obracać się przeciwko białemu człowiekowi i jego odwiecznemu panowaniu.

nie, mam na mysli poprawnosc polityczna. ludzie maja jej dosc

użytkownik usunięty

Jak tylko mogę, to oglądam filmy z białymi. Te inne sobie odpuszczam. Swego czasu powstało w USA kino tylko dla nich, ponieważ był rasizm. Za to w wielu filmach daje się ich wielu, żeby nikt nie oskarżył producentów o wykluczanie takich ludzi. Tak samo nie lubię kina wschodnioazjatyckiego. Wolę białych i podoba mi się, że Denzel Washington gra jak biały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones