Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
75 770 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington
agatkaa2

Najpiękniejszych? Charakter rozumiem, ale Agacia bez przesady zresztą dałaś ocenę 8. Sam lubię tego aktora ale jest na całym świecie tysiące innych dobrych / lepszych aktorów (i ładniejszych)

sewerynsenior

8 dałam za aktorstwo, za urodę i charakter nie oceniałam :)

użytkownik usunięty
agatkaa2

przecież jak jej się podoba to coś złego ? Ja akurat nie lubię tego aktora,ani za grę ani za wygląd, a po obejrzeniu księgi ocalenia te uczucia się tylko pogłębiły. A Agatka niech sobie lubi kogo chce. :P :P :P

sewerynsenior

hahha to sie usmialem, miliony jeszcze haha

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
agatkaa2

Też tak uważam. Najgorsze jest to, że kiedy kończy się film, czuję się fatalnie, taka niespokojna, koszmarny niedosyt. Ale czas, kiedy na Niego patrzę, słucham jest cudowny.

agatkaa2

Przyznam, że jak brzydzą mnie murzyni tak on jest jedynym, jaki moim zdaniem naprawdę jest przystojny. Nie ma warg jak pontony i ma jakiś taki wyjątkowo zaraźliwy i szczery uśmiech. Naprawdę przystojny facet i jak dla mnie jedyny przystojny murzyn na Ziemi.

agatkaa2


Czarnoskórzy zazwyczaj nie podobają mi się, ale jego schrupałabym bez zastanowienia. Bardzo seksowny.

agatkaa2

Jest piękny, przystojny i mega zdolny. Z cała pewnością najpiękniejszy Afroamerykanin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones