Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
75 770 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

Wypiszcie waszych ulubionych czarnoskórych aktorów.

Ja zaczynam:
1. Samuel L. Jackson
2. Denzel Washington
3. Morgan Freeman
4. Will Smith
5. Martin Lawrence
6. Halle Berry
7. Eddie Murphy
8. Wesley Snipes
9. Laurence Fishburne
10. Forest Whitaker

Kolejność mniej więcej zachowana.

Żeby nie było - to temat bez podtekstów!

anma_2

Nie wiem co w twoim rankingu robi Halle Berry przeciez to kobieta...

murson12

A Halle Berry to nie aktor? Chodzi o aktorów męskich i żeńskich...

anma_2

Nie mam ochoty brać udziału w takich rasistowskich głosowaniach, to powinien być raczej ranking ulubionych aktorów... Selekcja ze względu na kolor skóry jest co najmniej nie-na-miejscu.

użytkownik usunięty
scourge33

Też nie dobrze, bo wtedy byłaby selekcja ze względu na płeć...

Też nie lubie rasistowskich porównań :(

anma_2

Lol ludzie, jakie rasistowskie ? przecież to nie ma znaczenia czy robi się ranking aktorów czarnoskórych, białych czy skośnookich. Aktor to aktor, skoro wy tak to odbieracie macie w sobie jakąś cząstkę rasisty ..

b4rtu5

Zgadzam się w całości! Za chwilę by sie okazało że wybór najlepszego polskiego aktora (płci męskiej) to nie tylko wyraz seksizmu i szowinizmu ale i nacjonalizmu... Jak mówią mądrzy ludzie nie pod każdym rankingiem kryje się spisek i rasizm!!!

anma_2

ale sie czepiacie!dla mnie ten ranking wydał sie jak najbardziej na miejscu, chyba tu nie wszyscy rozumia pojecie rasizmu, skoro ranking najlepszych aktorów czarniskórych jest uwazny za jego przejaw, przeciesz tu sie nikogo nie oraza a wrecz przciwnie! to jest po po prostu smieszne jak ludzie sa wyczuleni na słowa czrnoskóry czy zyd. moim zdaniem to własnie tworzy przepasc miedzy ludzmi-zwracanie innym ludziom uwagetypu "upss... czy przypadkiem to co poweidziałeś nie jest przejawem rasizmu?", "jak mozna dzielic aktorów na czarnych i białych??toż to nie wypada.."naprawde nie chce tutaj nikogo pouczac to sa moje własne odczucia. A wracajac do rankingu to zmieniłabym tylko kolejnosc w podanej top 10 ppoprzez umieszczenie Denzela washingtona na full position!!

anma_2

a ja wam powiem ze to nijak sie ma do rasizmu bo jezeli by ktos byl rasista zacznjimy od tego to by nie mial ulubionych czarnoskorych aktorow;p wracajac do listy to szczerze nie chce mi sie wypisywac bo jest ich sporo ale mniej wiecej jest tak jak u ciebie.

Rasta_2

Właśnie - gdyby to rzeczywiście była rasistowska ankieta, to na pierwszym miejscu czarnoskórych aktorów byłby Anthony Hopkins :P

win_ini

Albo Michael Jackson!!!

anma_2

Jejku, ludzie spokojnie:-) Skoro masz tu Berry, to ja od siebie dodaję Angelę Basset.

anma_2

1. Denzel Washington
2. Eddie Murphy
3. Morgan Freeman
4. Djimon Honsou

anma_2

1.Morgan Freeman
2.Denzel Washington

To zdecydowanie dwójka najlepszych czarnoskórych aktorów na świecie ,mogę jeszcze dużo miejsc zanimi dodać

3.Will Smith
4.Samuel L.Jackson
5.Jamie Fox

no jeszcze w rankingu dwóch komików

6.Martin Lawrence
7.Eddie Murphy


A na temat rasistwoskiego tematu to nawet niemam zamiaru się wypowiadać

Rahuene17

U mnie to samo:

1.Morgan Freeman
2.Denzel Washington

Potem chwila ciszy i dopiero:

Samuel L. Jackson oraz Laurence Fishburne

King_SX

https://www.filmweb.pl/person/Hattie+McDaniel-9465

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones