Denzel Washington

Denzel Hayes Washington Jr.

8,5
76 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Washington

Świetny aktor.Jak narazie obejrzałam z nim tylko kilka filmów ale wszystkie mi się podobały a najbardziej'' Filadelfia''- piękny .Polecam

Ayo23

Jeden z najlepszych żyjących amerykańskich aktorów i jeden z moich ulubionych.Widziałem z nim jakieś 75% jego wszystkich filmów.Jego gra aktorska to majstersztyk.Nawet gdy jakiś film kuleje z akcją czy scenariuszem on świetnie skupia uwagę widza na swojej postaci ratując całokształtem słabsze filmy.Opozycją do nich są to już dziś takie klasyki ,w których zagrał ''Dzień próby'',''He got game'' czy ''W sieci zła''. Jest także bardzo inteligentnym człowiekiem,który często udowadnia to poprzez swoje wypowiedzi czy wywiady.Ogólnie szacun!

Ayo23

Aktor faktycznie b.db, tylko problem w tym, że od 2007roku nie zagrał w dobrym filmie. American Gangster był jego ostatnią wielką kreacją. Coś słabo dobiera role ostatnio. Takie moje zdanie.

twim

''Metro strachu'',''Niepowstrzymany'' i ''Księga ocalenia'' nie były może majstersztykami w porównaniu z wieloma tytułami z filmografii Denzela lecz nie były to złe filmy.Oglądało się je dobrze.

cebul_297

Nie twierdze, że to były złe filmy. "Metro Strachu" było niezłe, Na dwóch innych się męczyłem w kinie. "Niepowstrzymany" był straszną brednią a "Księgę Ocalenia" uratował Gary Oldman, oprócz jego postaci nic nie było interesującego w tym obrazie a już na pewno nie Denzel. Takie moje zdanie. Pozdro.

twim

Wiadomo są gusta i guściki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones