Marton Csokas

7,5
11 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marton Csokas

Pierwszy raz zobaczyłam go chyba w "XXX", film niezbyt dobry, ale Marton jako Yorgi był świetny, no i to jego "Take yourself outside", hehe, to było dobre.
Ostatnio obejrzałam "Aeon Flux", tu też film bez rewelacji, ale Csokas zagrał nieźle, pozostali też.
Super zagrał w "Królestwie Niebieskim" i "Evilenko", w "Linii czasu" też, ale tam go mało było. No i jeszcze w LOTR, ale również go tam niewiele. Grał jeszcze w paru odcinkach "Xeny", ale szczerze mówiąc, "Xenę" ledwo pamiętam.
No i ma fajny głos. Tylko to cholernie dziwne nazwisko:-)
Mam nadzieję, że zacznie grać w coraz lepszych filmach i częściej.

Veda12

Popieram.
Facet strasznie się marnuje, grając małe rólki w TAKICH filmach jak XXX, pomijając oczywiście "Królestwo", gdzie, mimo swojego powalającego wyglądu zgodził się zagrać okrutnego, bezwzględnego i odpychającego "typa";) z brodą. Ale oprócz tego, jest to chyba jego najlepsza rola.

mathilda

Tak, to chyba rzeczywiście jego najlepsza rola, zagrał świetnie. Role takich wrednych typów pozwalają aktorom się wykazać.

mathilda

ten rosyjski akcent w xXx , poprostu genialny !

Veda12

jego wygląd w XXX powala na kolana zakochałam się na całego, brakuje mi filmów z jego odziałem. ma talent który przez tych wybrednych z hollywood się marnuje :(

Veda12

pochwalę się,że tak jak on mam urodziny 30 czerwca :)

Veda12

Wszystkich fanów aktora zapraszam na stronę : http://martoncsokas.socjum.pl/ - jest to nowa społeczność więc bardzo proszę o zaangażowanie :)

Veda12

A może ktoś z Was oglądał "Asylum". To jest świetny film i znakomita rola tego aktora. Nie jest tam ani skończonym łotrem jak w "Królestwie Niebieskim", ani pacyfistycznym doktorkiem jak w "Aeon Flux". Za to jest intrygujący, pociągający, seksowny, szalony i niebezpieczny. Oglądałam go wcześniej w innych filmach, jego twarz była mi znana, ale dopiera po "Obłąkanej miłości", doszłam do wniosku, że ten facet jest świetnym aktorem. W każdej roli jest inny, ma dużo więcej talentu niż większość hoollywodzkich gwiazdek. No i te oczy, niesamowite, że o głosie nie wspomnę :)))

Moni_11

Asylum super, taki inny od pozostałych jego filmów, kolejna rola brutala i świetnie w jego wydaniu :)

Moni_11

No to powinnyście obejrzeć Deszcz z jego udziałem. Ciekawa jestem jak wam się spodoba. Gra tam fotografa, który który wchodzi w dziwną relację z matką i jej 13-letnią córką. TEN głos...

kite_clayton

hmmm.. zaciekawiłaś mnie

sweetgirl_fw

http://www.filmweb.pl/film/Deszcz-2001-33275
Klimat nie do pobicia, a muzyka!!!Ale ostrzegam, kompletnie różny od XXX, całkiem inna bajka. No i kontrowersyjna rola Csokasa

kite_clayton

uch nawet jest na gryzoniu z lektorem xD w poniedziałek oglądnę jak ze studiów wrócę :)

Veda12

fakt nazwisko dziwne bo węgierskie a Węgrzy maja takie nazwy że idzie język połamać.Ale aktor dobry i charakterystyczny, mi sie podobał w filmie Morderca ze Wschodu ,na faktach autentycznych zresztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones