Marton Csokas

7,5
11 471 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marton Csokas

W tym filmie bardzo mi się podobał.Role w badziewiach typu Xena moge mu wybaczyć ale na tym zdjęciu wyglada jak to ktoś okreslił przystojnie.Tej przystojności w filmach narazie nie wykorzystał bo w każdym filmie w którym go widziałem gra typowego hama lub typa z pod ciemnej gwiazdy.

wreathchlors

jest zajebisty :) z xeny go nie pamiętam, w celebornie go nie rozpoznałam, ale poprzez role w XXX i aeon flux zakochałam się w nim na całego :)

sweetgirl_fw

Obejrzyj sobie 2 odcinki, w których zagrał w serialu "Covert Affairs" :)

vilandra_4

dwa ? przejrzałam jeden bo nie miałam dużo czasu, ale teraz do nich wrócę

sweetgirl_fw

Zagrał w co najmniej dwóch z tego co pamiętam. Odcinki najnowszej serii sprzed paru tygodni. Mam nadzieję, że w jakimś odcinku jeszcze go zobaczymy :) na IMDb będą podane które to odc.

wreathchlors

W Królestwie "ukradł" film Bloomowi, wyraźnie widać, że przewyższa o warsztatem aktorskim:).

Ayla_72

przewyższa totalnie :) Jako Gwidon z Lusignan był niesamowity, Jako Celeborn też fajny i taki inny niż zazwyczaj...
W Aeon Flux jego postać była najciekawsza i najlepiej zagrana, tak samo w XxX choć tu patrząc na obsadę nie musiał się bardzo wysilać, żeby być najlepszy wraz z Asią Argento....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones