Whitney Houston

Whitney Elizabeth Houston

8,1
1 735 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Whitney Houston

zastanawiam się o jakiej śmierci znanej osoby uzależnionej poinformują media natępnym razem. Mieliśmy już ostatnio Ledgera, Murphy, Winehouse, Jackson, teraz Whitney.
Ostawiam Kate moss, Lindsay Lohan i Pete Doherty,ego.

Fornettka

hmm Murphy chyba tu nie pasuje...

halkatla13

Brittany Murphy? dlaczego? do jej zawału doprowadził nadmiar różnych leków w organizmie z tego co wiem.

Fornettka

ale ona ani Ledger nie byli takimi gwiazdami jak Jackson czy Houston ,niemniej każdego szkoda jeśli kończy tak głupio

CelineMarie

nie twierdzę, że byli równie sławni ale też znani.

Fornettka

Stawiam na Charliego Sheena.

a_kwitek

Ludzie skąd wy jesteście??? Jak można w ogóle obstawiać kto następny umrze??? To jest po prostu chore. A może wam się tak coś stanie?? Nikt nie zna dnia ani godziny więc zakładanie takich tematów jest po pierwsze nie na miejscu a po drugie jest to niesmaczne.

kamil10025

oczywiście że może mi się coś stanie. Może gdy jutro będę szła do pracy to rozjedzie mnie autobus i więcej na tym forum się nie odezwę. Jestem tylko ciekawa opinii innych na temat tego kto następny. A mamy w czym obstawiać! Wiem, że to dość drastyczne ale niestety na czasie.

Fornettka

To nie znaczy, że mamy się zniżać do poziomu tych imbecyli którzy nas otaczają i takie tematy ich rajcują. Oczywiście nie mówię tu o was, w żadnym wypadku jednak zachowajmy jakiś poziom tego społeczeństwa. Poza tym artystę powinno się postrzegać za sprawą jego muzyki czy dorobku filmowego itd, a nie na podstawie jego tragedii życiowych.

kamil10025

szanuję Whitney tak samo jak szanuje Michaela Jacksona. To, że tak a nie inaczej zakończyli swoje życie - jest to dla mnie bardzo przykre. Jednak nie uważam, że zniżam się do jakiegoś poziomu. Wiem, że moje pytanie może być kontrowersyjne ale nie mam nic złego na myśli.

Fornettka

Może źle ułożyłem zdanie. Chodzi mi o to że nie powinniśmy obniżać poziomu i i tak już niskiego naszego społeczeństwa. No nie oszukujmy się. A pytanie może nie jest kontrowersyjne ale na pewno nie jest w dobrym tonie.

Fornettka

Jeszcze parę lat i przyjdzie pora na Britney Spears, ona sobie nie da rady z tym wszystkim iteż pogrąży się w dragach

mandziar

albo Christina Aguilera. Chyba kiepsko z nia ostatnio.

Fornettka

Ojjojoj ale ktoś się zagalopował. To że Christina przytyła to nie znaczy że ma problemy. Alkoholu nie pije hektolitrami a dragów też nie bierze więc nie wiem po co ten post. Zresztą jak powiedziałem skończmy ten temat.

kamil10025

Nie mam na myśli tego że przytyła, tylko tego że podobno właśnie ciągle chleje i imprezuje.
Skończmy? Przeszkadza Ci to sie nie wypowiadaj.

Fornettka

A jakie źródło kozaczek czy plotek??? Poza tym słyszałem już o tej plocie jednak na temat brukowca który to opublikował mówić nie będę bo nie jedną głupotę już walną.

kamil10025

to nie mów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones