PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231016}

Andromeda znaczy śmierć

The Andromeda Strain
6,3 2 847
ocen
6,3 10 1 2847
Andromeda znaczy śmierć
powrót do forum serialu Andromeda znaczy śmierć

Chciałbym powiedzieć, że zmarnowałem trzy godziny mojego życia - skłamałbym. Film
zdecydowanie trzyma w napięciu i wydaje się być świetną produkcją oprócz tego, że to już
było! http://www.filmweb.pl/film/Tajemnica+Andromedy-1971-31495 - osobiście uważam za
doskonałą produkcję posiadającą pełną wyczerpaną fabułą. Co do tego filmu - kolejna
nieudany remake z cyklu wrzućmy dobry tytuł pod dobry scenariusz i przepiszmy historię na
nowo.... Przepełniony aż do obrzydzenia pro amerykańską komercyjną nagonką... słów mi
zabrakło! Znając przynajmniej ułamek amerykańskiego kina od 1990 klasy B,C i do końca
alfabetu nie można cieszyć się oglądając tą produkcję! Przesyt sucharami typu US is the best!
Przykładów mnóstwo na każdym kroku, nie będę spoilerował!
Nawet dobra muzyka! Podkreśla napięcie pasowałaby do dobrej post apokaliptycznej wizji
np. gier serii Fallout.
Wiele luk i naciągnięć w fabule... aktorzy dają wiele do życzenia!

Navarros

To film telewizyjny wiec jest zrobiony w tej manierze, mimo tego produkt zrobiony rzetelnie w swojej klasie mimo wielu uproszczen i slabego aktorstwa. Typowa podkladka pod reklamy, dobry do kuchni przy gotowaniu obiadu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones