PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=511352}

Irys

A-i-ri-seu
8,0 881
ocen
8,0 10 1 881
Irys
powrót do forum serialu Irys

Niedawno odbyła się światowa premiera Irys II. W internecie jest już dostępna druga część tego serialu z angielskimi napisami.

Fabuła nadal skupia się na wspólnej walce agentów wywiadu Korei Płd i Północnej z organizacją Irys. Opowiada jednak historię nowych agentów, poznajemy zupełnie nowe postacie... Tym razem akcja dzieje się także na Węgrzech, w Japonii i w Kambodży. Serial nadal obfituje w rewelacyjne sceny walk, strzelanin i pościgów. Aktorstwo na wysokim poziomie.
Oglądałem jak na razie tylko kilka odcinków, jeszcze nie cały sezon, ale powiem wam że jak na razie jest interesująco. Chociaż mamy tu już innych bohaterów, historia nadal znakomita i obfituje w zwroty akcji. Dobrym posunięciem scenarzystów jest wykasowanie wątku romantycznego, który był w I sezonie dość męczący.

Nie wiadomo niestety czy Irys II zostanie wyemitowany w Polsce...
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany drugim sezonem, proszę pisać. ;)

MrJigssaw

Ja jestem jak najbardziej zainteresowana II sezonem. Pierwszy bardzo mi się podobał i jestem ciekawa co się wydarzy w drugim. Na początku podchodziłam do tego serialu z rezerwą, nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Ale okazał się rewelacyjny. Wykasowanie wątku romantycznego ? Szkoda.. Mi tam się podobał ( może ,jak typowej kobiecie ; ) ) Pozdrawiam

MrJigssaw

Już nie mogłam się doczekać. Możesz podać namiary gdzie można to obejrzeć.

ocenił(a) serial na 6
MrJigssaw

A wiadomo co się stało z bohaterami z I sezonu? Chodzi mi nie tylko o to kto zabił wiadomo kogo, ale też co się stało z Seung-hee Choi + drugoplanowych bohaterów.
Czy gruba krecha i jedziemy na nowo z historią? Bo przyznam, że od tego zależy czy się za to zabiorę (retrospekcje i praca operatora doprowadzały mnie do szału, ale historia zainteresowała bardzo)

ocenił(a) serial na 8
MrJigssaw

Jestem bardzo zainteresowana, powiesz, gdzie go znaleźć? :)

MrJigssaw

Czy ktoś chciałby mi powiedzieć jak ten serial się ogląda, gdzie są odcinki. Znalazłam tylko na yt film misja irys czy coś takiego trwał 2 godziny ale wiem że to nie wszystko... czy jest druga część czy odcinki i jeśli to nie to czy ten film który obejzalam jest jakoś powiązany z serialem? Trochę się w tym gubie i proszę o pomoc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones