Zbrodnie po sąsiedzku /serial/Zbrodnie+po+s%C4%85siedzku-2021-876029 2021
Emmy - Najlepszy serial komediowy
Emmy - Najlepszy aktor w serialu komediowym Martin Short
Emmy - Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktor Nathan Lane
Emmy - Najlepsze kostiumy współczesne w serialu Dana Covarrubias - Abby Geoghegan, Kathleen Gerlach za odcinek "Framed"
Emmy - Najlepsze współczesne fryzury - Betsy Reyes, Tonia Ciccone (I), Fabian Gonzalez (II), Kerrie Smith (I) za odcinek "I Know Who Did It"
Emmy - Najlepsze zdjęcia w serialu półgodzinnym Chris Teague - za odcinek "I Know Who Did It"
Emmy - Najlepszy dobór obsady serialu komediowego
Emmy - Najlepszy dźwięk w serialu komediowym, dramatycznym (półgodzinnym) lub animowanym Alan Demoss, Andrew Garrett Lange, Joe White, Penny Harold - za odcinek "The Tell"
Emmy - Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu jednej kamery Peggy Tachdjian - za odcinek "The Last Day Of Bunny Folger"
Emmy - Najlepszy serial komediowy
Emmy - Najlepszy aktor w serialu komediowym Steve Martin
Emmy - Najlepszy aktor w serialu komediowym Martin Short
Emmy - Najlepszy gościnny występ w serialu komediowym - aktorka Jane Lynch
Emmy - Najlepsza czołówka
Emmy - Najlepsza kompozycja muzyczna w serialu (oryginalna dramatyczna ścieżka dźwiękowa) Siddhartha Khosla
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu komediowego Cherien Dabis - za odcinek "The Boy From 6B"
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu komediowego Jamie Babbit - za odcinek "True Crime"
Emmy - Najlepsze kostiumy współczesne Dana Covarrubias - Amanda Bujak, Amy R. Burt za odcinek "Who Is Tim Kono?"
Emmy - Najlepszy dobór obsady serialu komediowego
Emmy - Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu jednej kamery JoAnne Yarrow - za odcinek "Fan Fiction"
Emmy - Najlepszy montaż serialu komediowego kręconego przy użyciu jednej kamery Julie Monroe - za odcinek "Open And Shut"
Emmy - Najlepszy scenariusz serialu komediowego John Hoffman, Steve Martin - za odcinek "True Crime"
Satelita - Najlepszy serial komediowy lub musical
Złoty Laur - Nagroda im. Danny'ego Thomasa dla najlepszego producenta serialu komediowego
Złoty Laur - Nagroda im. Danny'ego Thomasa dla najlepszego producenta serialu komediowego - za sezon pierwszy
ADG - Najlepsza scenografia w półgodzinnym odcinku serialu kręconego przy użyciu jednej kamery Patrick Howe - za odcinki "Sitzprobe" i "Opening Night"
ADG - Najlepsza scenografia w półgodzinnym odcinku serialu kręconego przy użyciu jednej kamery Patrick Howe - za odcinek "Framed"
ADG - Najlepsza scenografia w półgodzinnym odcinku serialu kręconego przy użyciu jednej kamery Curt Beech - za odcinek "True Crime"
AFI - Oficjalna selekcja do kategorii program roku
TCA - Wybitny serial komediowy
TCA - Indywidualne osiągnięcie w serialu komediowym Steve Martin
TCA - Wybitny nowy program
Złota Szpula - Najlepszy montaż dźwięku w półgodzinnym serialu komediowym lub dramatycznym - za odcinek "The Boy From 6B"
Złota Szpula - Najlepszy montaż muzyki w odcinku serialu - za odcinek "Opening Night"
Złota Szpula - Najlepszy montaż dźwięku w odcinku produkcji poniżej 35 minut - za odcinek "Framed"